- Úvod
- Lokomotivy
- H0 1:87
- MTB
- H0 MTB 363 129 - 8 ČD
H0 MTB 363 129 - 8 ČD
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
H0 MTB 363 129 - 8 ČDSkladem 2 kscena od 4 790,00 Kč/ kscena od 4 790,00 Kč bez DPH
Zvuková verze není většinou připravena skladem, ale zhotovuje se z pravidla do 14ti dní od objednání!
Elektrická lokomotiva řady 363 (ex. ES499.1)
Předloha modelu byla vyráběna ve Škodových závodech v Plzni v letech 1985-90 označených řadou ES499.3 s určením pro nákladní a osobní dopravu na el. sítích 3kV a 25kV. Celkem bylo vyrobeno 180ks lokomotiv 363. Lokomotivy tvoří základ přepravních kapacit u českých a slovenských železnic, část lokomotiv ř.163 přešla k nákladní přepravě ČD Cargo.
Model je vybaven motorem se setrvačníkem, přepínatelným osvětlením dle směru jízdy, zvlášt zapínatelným reflektorem (pouze digitál), a možná změna jasu reflektoru přepínačem na DPS, osvětlením stanoviště strojvedoucího. Lokomotiva je vybavena rozhraním Plux22. K modelu jsou přibaleny doplňky (spřáhla, stěrače, hadice, háky)
| Katalog.č. | H0 363-129 |
| Délka | 192 mm |
| Hmotnost | 560 g |
| Min. poloměr oblouku | 380 mm |
| Osvětlení | bílá/červená |
| Digital | ne, konektor Plux 22 |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |



