Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Lokomotivy
- H0 1:87
- MTB
- H0 MTB 814+914.075 ČD Regionova
H0 MTB 814+914.075 ČD Regionova
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
H0 MTB 814+914.075 ČD RegionovaPředobjednávka není skladem 50 ks5 517,00 Kč/ ks4 559,50 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Motorové jednotky řady 814 jsou určeny pro lehkou osobní dopravu na vedlejších tratích. Vznikly rekonstrukcí vozů ř 810 (ex M152.0) a spojením s přípojným vozem původní řady 010 . Sériová přestavba probíhala v letech 2005 až 2012, v celkovém počtu 210 kusů a dále 24ks třivozových jednotek. Motorové jednotky jsou provozovány na uzemí ČR přepravcem České dráhy.
Model 814 má poháněné dvě nápravy a výkvné uloženi převodovek v části 914 , kulisu kratkeho spřahla a rozhraní Plux22, ovládáni koncových světel a interiéru. . Elektrické propojení 914+814 je pomocí kabelu. Přibaleny doplňky.
| Epocha | V. |
| Délka | 326 mm |
| Hmotnost | 330+120 g |
| Min. poloměr oblouku | 420 mm |
| Osvětlení | bílá/červená, interiér |
| Digital | plux22 |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 2 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |
Zboží zařazeno v kategoriích



