Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Lokomotivy
- H0 1:87
- MTB
- H0 MTB M262.070 ČSD Kredenc Ep.4, DCC Zvuk
H0 MTB M262.070 ČSD Kredenc Ep.4, DCC Zvuk
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
H0 MTB M262.070 ČSD Kredenc Ep.4, DCC ZvukSkladem 4 ks8 547,00 Kč/ ks7 063,64 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vozy s elektrickým přenosem výkonu 240kW byly vyrobeny ve třech serich v počtu 250ks.Určeny na vozbu rychlíků a těžkých osobních vlaků na hlavních tratích, v šedesátých letech provozovány na celé síti ČSD s rychlíkovými spoji. Později byly přesunuty na osobní vlaky. 41 ks rekonstruováno v. r 1980-90 výměnou motoru na řadu 831. Po roce 2010 vyřazeny z provozu.
| Epocha | IV. |
| Délka | 244 mm |
| Hmotnost | 300 g |
| Min. poloměr oblouku | 380 mm |
| Osvětlení | bílá, interiér |
| Digital | plux22 |
| Zvuk | příprava |
| Počet hnaných náprav | 2 |
| Počet bandáž. náprav | 0 |
| Spřáhlo | NEM šachta |
Zboží zařazeno v kategoriích



