Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Lokomotivy
- N 1:160
- MTB
- N MTB T458.1517 Hektor ČSD červený
N MTB T458.1517 Hektor ČSD červený
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
N MTB T458.1517 Hektor ČSD červenýSkladem 1 ks4 387,00 Kč/ ks3 625,62 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Diesel-elektrická lokomotiva řady T458.1 . Model je vybaven motorem se setrvačníkem, přepínatelným osvětlením dle směru jízdy a rozhraním Next18S , s ovládáním hlavního reflektoru.
Předloha modelu byla vyráběna v ČKD Praha, v pěti částečně odlišných sériích v letech 1959-73, primárně určených pro export do SSSR, pod označením ČME2, cca 220ks dodáno pro ČSD. Model představuje loko čísel T458.1140 a vyšší (5. serie) s trojdílným oknem kabiny.
K modelu je přibalena bandážovaná náprava
| Délka | 85 mm |
| Hmotnost | 65 g |
| Min. poloměr oblouku | 200 mm |
| Osvětlení | bílá |
| Digital | Next18 |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | 1 |
| Spřáhlo | NEM šachta |
Zboží zařazeno v kategoriích



