Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Lokomotivy
- N 1:160
- MTB
- N MTB T478.1160 ČSD
N MTB T478.1160 ČSD
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
N MTB T478.1160 ČSDSkladem 1 ks3 917,00 Kč/ ks3 237,19 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
MTB T478.1160 ČSD
Diesel-elektrická lokomotiva řady 749/751 (ex. T478.1) v provedení II serie . Model je vybaven motorem s jedním setrvačníkem, přepínatelným osvětlením dle směru jízdy. Lokomotiva je vybavena rozhraním Next18S, s osvětelním kabiny, ovládáním čelních reflektorů.
Předloha modelu lokomotivy řady 749/751 (ex.T478.1) byla vyráběna v CKD Praha, ve třech částečně odlišných sériích. V pruběhu provozu byly stroje první a druhé série doplněny tlumičem výfuku pro snížení hlučnosti.
| Epocha | IV. |
| Délka | 103 mm |
| Hmotnost | 105 g |
| Min. poloměr oblouku | 200 mm |
| Osvětlení | bílá |
| Digital | rozhraní Next18S |
| Zvuk | ne |
| Počet hnaných náprav | 4 |
| Počet bandáž. náprav | osazené 0 - v balení s doplnky 1ks přibalen |
| Spřáhlo | ano, dle NEM |
Zboží zařazeno v kategoriích



